Youtube: Budúcnosť a plány

Featured Posts

utorok 27. januára 2015

Youtube: Budúcnosť a plány

Ahojte!

Je na čase opäť rozbehnúť natáčanie videí :)
Pred sviatkami sme tu mali maratón videí ako ste si všimli teraz to skleslo ale nebolo to bez dôvodne...
Plánovala som natočiť nejaké videá na Silvestra ale bohužiaľ mi to nevyšlo časovo :( Lebo som bola  mimo domu, na chate s kamarátmi a s priateľom, boli sme tam 4 dni. Chcela som že tam spravím nejaký menší vlog ale ani to nevydalo :/ ale nevadí hlavne že nám tam bolo dobre a užili sme to :) Bola to krásna vila a plánujeme sa tam vrátiť. 
No ale aby som neodbočila od témy tak ako som došla domov z chatovačky tak som úplne ochorela :( Nič som nevládala, len som ležala a keďže som si myslela že sa vyliečim doma a bude fajn tak to trvalo o to dlhšie...Keď mi bol už lepšie tak som rozmýšľala že by som mohla natočiť nejaké to videjko for fun alebo video bez rozprávania ale potom som sa rozhodla že to nebolo ono a nechcem dávať zas odfláknuté videá na net len tak...Tak som si povedala že si počkám a natočím video keď sa na to budem cítiť a teraz došiel ten čas znovu začať lebo január nám končí a ešte ani jedno video som nedala hore tento rok. Ale môžte sa tešiť lebo pravdepodobne už tento týždeň sa tu ukáže prvé video v tomto roku! :)
Ja sa už neviem dočkať lebo toľko plánov a návrhov mám v hlave že je na čase ich zrealizovať :)Viac vám o tom nechcem prezradiť pravdepodobne aj tak uvidíte nejaké fotky na mojej fb stránke, ktorú nájdete TU!Dúfam že aspoň trošku sa tešíte so mnou a ste zvedavé na ďalšie moje videá :)
To by bolo z moje strany všetko na dnes a vidíme sa na youtube! :)

Kflori ♥

2 komentáre:

  1. Držím ti palce s YouTubovaním! :) Pozerala som si tvoje videá a sú úplne super, verím že to dotiahneš ďaleko :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. ďakujem <3 dúfam že to niekam potiahnem lebo naozaj toto je moje všetko :)

      Odstrániť

Translate

Copyright © 2014 ✿ Kflori's Garden ✿